Dommere
Sidst opdateret 20/8-2004

Internationale

Amager Torben Sejer
PI/AUG Lars Olsson
Flipper Thomas Mørk

Danske turnering

Efterår 2004 Jesper Rosendahl
Efterår 2004 Glenn M. Sørensen
Efterår 2004 Lena Jakobsen
Efterår 2004 Anni Jakobsen
Efterår 2004 Signe Tønnesen
Efterår 2004 Lars Westerholt
Efterår 2004 Thomas Andersen
Efterår 2004 Rune Nielsen
Efterår 2004 Signe Aaen
Efterår 2004 Daniel Fairchild
Cimberne: Tom Andersen
Cimberne: Finn Gundesen
Delfinen: Per Steen Sørensen
Delfinen: Franz Gehlert
Delfinen: Kim Dahlgaard
Nørresundby sportsdykkerklub: John Hedeman
Nørresundby sportsdykkerklub: Hans Henrik Carlsen
Perlen Søren Henriksen
Perlen Kim Knudsen
Perlen Holger Henriksen
Perlen Bent L. Alminde
Thisted Sportsdykkerklub: Steen Christensen
Thisted Sportsdykkerklub: Jan Larsen
Triton: Svend Erik Schmidt
Triton: Ole Koch Mogensen
Triton: Benny Ragner
Triton: Kim Vinkler
Triton: Jesper Larsen
Triton: Chris Antonsen
Vestdyk Tom Bech
Aqua Quick Per Kenneth
Blop: Palle Nielsen
Nuser: Klaus Nielsen
Odder: Bruno Dølby
Odder: Finn Terpling
Odder: Lone Kjær
Aqua Club: Jan Hansen
Aqua Club: Mads Wellejus
Aqua Club: Gitte Alsing Møller
Tommerup: Torben Christiansen
Tommerup: Henrik Jacobsen
Tommerup: Lars Schmidt
Tommerup: Stefan Poulsen
Tommerup: Jens Ole Nielsen
Tudserne Finn Hviid
Tudserne Niels Søe
 
Amager: Sylvain Mertinitz
Amager: Rasmus Melchiorsen
(Amager) Steen Rasmussen
Amager Henrik Jess
Amager Klaus G Larsen
AUG Kasper Rubin
AUG Lars Holst Hansen
AUG Irene Pico Nielsen
AUG Claus Corneliussen
AUG Christian A-Ohlson
AUG Noah D. Whitehorn
Flipper: Søren E. Jensen
Flipper: Stig Rahbek
Flipper: Dan Lauridsen
Flipper: Linette Giessing
Flipper: Karl Heinz Wolff
Flipper: Niels Akilles Lun-dén
Flipper: Ole Holm Christian-sen
Flipper: Suzette Støvring
Flipper Anders Rohde
Flipper Thomas Mørk
Greve Dorte Hansen
Hajen Jan Sørensen
Hajen Erik Hottemann Jacobsen
Hajen Jaari Jattu
Hajen Morten S. Nilsson
Havbasserne: Henrik Wiese
Holbæk: Henrik Holm
Holbæk: Niels Chemnintz
Holbæk: Heidi Jørgensen
Jernlungerne: Claus Pinndal
Jernlungerne: Jan Ivar Pinndal
Jernlungerne: Carsten Tynnell
Nakskov: Jerry Andersen
Nakskov: Michael Krøjer
Nakskov: Claus Pedersen
ORCA Lars Jeppesen
ORCA Mads Frederiksen
PI Helle Petterson
PI Claude Larsen
PI Lars Højbjerg
PI Jens Rasmussen
Roskilde frømandsklub Bernhard Franzpötter
Rødovre: Bent Overby
Rødovre: Tommy Bisted
Rødovre: Rasmus Schou
Rødovre: Søren Neubert
Rødovre Tommie Jeppesen
SUG Jan Christiansen
Søhesten: Sandro Thomsen
Søhesten: Michael Andersen
Trørød: Jens Folke Kiilgaard
Trørød Christian Schmock
Trørød Claus Rindom
Herlev Muhittin Ünal
Herlev Henrik B. Nielsen
Herlev Jens B. Thomsen
Herlev Martin Lehmann
Herlev Jesper Toxværd
Herlev Lars Rasmussen
Kalundborg Thomas Pihlman
Kalundborg Mads Henriksen
Vedbæk Jørgen H. Petersen
Bundskraberne Lars Antonisen